Uzdravování


Uzdravování

Z působení energie reiki ve vás pravděpodobně zůstane velmi pozitivní dojem, pokud nebudete očekávat okamžité „zázraky“. Podle mých zkušeností je lépe neočekávat vůbec nic, jenom se uvolnit a oddat se jemnému působení této jedinečné energie, svolit k tomu aby vykonala svoji práci. Práci, o které toho víme jen velmi málo, ale víme, že prostě funguje. Reiki působí tam kde je jí nejvíce zapotřebí. Energie postupně proudí do všech míst v fyzickém i energetických tělech a nejvíce tam, kde je jí zapotřebí.

Odpočívající malý Buddha

Odpočívající malý Buddha

Foto:Baby Buddha Chinese gardens Sydney

Energie reiki výzamným způsobem vylaďuje a harmonizuje imunitní systém a poté je nastartován samoléčebný proces.

Výsledek  působení  Reiki tedy spočívá v dodání energie nesoucí informaci a v harmonizaci energetických těl člověka. Tento proces může způsobit i uzdravení na fyzické úrovni.

Na které nemoci můžeme působit?

Působením energií reiki lze významným způsobem napomoci vyléčení různých onemocnění, nejen fyzických, ale i psychických. S postupným působením reiki mohou předchozí bolesti samovolně odeznívat, různá trápení slábnou. Začínáme „vidět“ řešení problémů. Uzdravování je proces, který probíhá na několika úrovních a je individuální.