Reiki


Reiki

Slovo ReiKi je používáno k přiblížení (pochopení) učení o práci s jemmněhmotnou energií. Pochází z japonštiny a znamená: Rei – Duch, Boží síla, skutečnost, univerzální (úplná) oddanost (splynutí). Ki – universální energie lásky, která je zdrojem žití. ReiKi je úplná léčivá energie. Žáci Reiki využívají každodenně a ona jim pomáhá chápat a přijímat svět kolem nás a zároveň poznat jejich nitro.  ReiKi nám umožňuje získat úctu a pochopení jak ke hmotě, tak i k duchu. ReiKi nám pomáhá skutečně pochopit hmotu a ducha. Učí nás praktické-mu nefalšovanému používání Absolutní lásky. Otevírá naše nitro a dovoluje nám vejít do jednoty s Bohem (Absolutnem) a také dopracovat se k čisté pravdě, která je v každém z nás.

Informace o Reiki na TaoZivota.cz

symbol reiki kaligrafie

další informace o reiki na TaoŽivota.cz

Legenda Reiki

Dr. Mikao Usui žil v 19.století. Byl přednášejícím a knězem na Univerzitě Kyoto v Japonsku. Po jednom z nedělních obřadů za ním přišli studenti a jeden z nich Usuia žádal o jeho zkušenosti v oboru přírodního uzdravování.

Legenda o Reiki čtěte zde »

Moje linie mistrů

Usui  zasvětil několik Mistrů Reiki. Jedním z nich byl Dr. Churio Hyaschi , pensionovaný důstojník japonského námořnictva. Ten se také zabýval léčením a učením Reiki. Inicioval další Mistry, mezi nimi i  paní Hawayo Takatu.

Moje linie mistrů čtěte zde »