Profil

Profil

Vítám Vás na mých osobních stránkách o reiki. Jmenuji se Milan Krynek a narodil jsem se roku 1966 ve znamení Raka.

Celý svůj život se zajimám o „jiný pohled na svět“. Začalo to již kolem mých 15 let, kdy jsem začal malovat. Při této činnosti se skutečně dostáváte do jiného stavu vědomí, a já se v něm cítil velmi dobře. Protože to pro mne byl nový stav, začal jsem vysvětlení a odpovědi hledat v knihách a na různých seminářích a pak i prohlubovat mé znalosti o energiích, o práci na sobě, o meditacích.

Krynek_Milan

Milan Krynek

V průběhu let hledání a studia mně nejvíce ovlivnili manželé Tomášovi, indický mystik OSHO, Anthony de Mello, PhDr.Karel Kopřiva, Velký mistr ReiKi Zygmunt Baran, Velký mistr ReiKi Vladimír Bláha a Janina Ewa Jabłońska.

První iniciaci ReiKi jsem obdržel od Velkého mistra ReiKi Zygmunta Barana v roce 1997, postupně jsem jím byl inciován do prvních třech stupňů ReiKi. Ve výuce jsem  dále pokračoval u Velkého mistra ReiKi Vladimíra Bláhy a v roce 2000 jsem jím byl zasvěcen do prvního mistrovského stupně a v  roce 2002 do následujícího. V průběhu dalších let jsem obdržel další iniciace.

V roce 2016 jsem byl iniciován na Velkého mistra Reiki – učitele. Celý svůj dospělý život vím, že chci-li pochopit to, čím v tomto pozemském světě jsme, co nás potkává, odkud přicházíme a kam míříme je o stavu pochopení sama sebe, o překročení svého strachu a pochybností a přijetí toho, co se zdá být mimo naše chápání. ReiKi mi v tomto mém snažení velmi pomáhá.