Zasvěcení

JAK PROBÍHÁ INICIACE

PRVNÍ STUPEŇ
Během kurzu se provádějí 4 iniciace které umožní maximální možné otevření energetického kanálu.

Vylaďuje se:
Korunní čakra – otevírá se pro odběr vibrací REIKI.
Čelní čakra – probouzí se schopnost intuice.
Hrdelní čakra – zesiluje se komunikace s vyšším vědomím.
Srdeční čakra – otevírá se Absolutní lásce.
Pomocné čakry dlaní
Pomocné čakry chodidel

Program předkládá seznámení se se zásadami Reiki, její historii a technikami práce. Předává se jeden symbol pro individuální praxi. Po iniciaci následuje 21 denní doba očišťování organismu a dolaďování se vibracím Reiki. První stupeň je základem k dalším zasvěcením, které se mohou provádět minimálně po 1 měsíci, nejlépe však po třech měsících.

Iniciace ReiKi

Iniciace ReiKi

DRUHÝ STUPEŇ
Během kurzu se provádějí 4 iniciace. Dolaďují se vibrace dlaňových čaker, páteřního kanálu a energetických těl do vyšších vibrací Reiki. Učí se techniky uzdravování na dálku, meditační techniky a zásady práce při využívání třech symbolů. Po iniciaci opět následuje období jedenadvaceti-denního čištění organismu, podobně jako při prvním stupni.

DRUHÝ STUPEŇ SPECIÁLNÍ (rozšířený)
Toto je stupeň pro studenty Reiki, kteří chtějí pracovat intenzivně sami na sobě a je také . Iniciace může následovat po třech měsících po iniciaci 2.stupně. Během kurzu se provádějí 3 iniciace. Dolaďují se čakry na chodidlech a energetická těla na vyšší vibrace. Učí se 19 symbolů a jejich užívání. Zvládnete také techniku odstranění negativních energii z prostoru domu (bytu) a další techniky. Kvalita práce a schopnosti žáka jsou tak rozvinuté, že plně dostačují pro běžnou, profesionální praxi.

Po ukončení každého stupně dostává žák „Osvědčení o iniciaci“.